Akçatekir Sucukları
Akçatekir Sucukları

Akçatekir Sucukları

 

Ürünlerimiz %100 Kendi imalatımız olup, hijyenik ortamlarda el değmeden üretilmektedir. Amacımız; müşteri memnuniyetinin sağlanması ve ürünlerimizin gönül rahatlığı ile tüketilmesidir. Ürünlerimiz TS – EN – ISO 9001 : 2000 ve TS 13001 Belgeli Tesislerde üretilmektedir.

 

 

 

 

Vizyon olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyet göstermektedir. Üretimden veya satıştan kaynaklanan her türlü problem firmamız tarafından giderilmesi öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

 

 

 

 

Firmamız İnternet üzerinden sucuk satışı yapan ilk firmalardan bir tanesidir. Adana’da farklı yerlerde satış mağazaları ile hizmet vermekte olup, şehir dışındaki müşterilerimize de adrese teslim olmak kaydı ile anlaşmalı kargo şirketleri ile ürünlerimizi vakumlu olarak göndermekteyiz.

 

 

 

 

adana akçatekir sucukları,adana akçatekir sucukları firması,adana akçatekir sucukları satışı,adana akçatekir sucukları markası,adana akçatekir sucukları imalatı,adana akçatekir sucukları imalatçıları,adana akçatekir sucuk fiyatları,adana akçatekir kangal sucuk satışı,adana akçatekir kangal sucuk fiyatları,adana akçatekir kangal sucuk,adana akçatekir parmak sucuk satışı,adana akçatekir parmak sucuk fiyatları,adana akçatekir parmak sucuk üretimi,adana akçatekir parmak sucuk,

 

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014